ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


کتابچه کنفرانس


تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در کنفرانس
7 تیر 1402
تاریخ شروع دریافت مقاله در کنفرانس
7 تیر 1402
آخرین مهلت ثبت نام
12 آذر 1402
آخرین مهلت ارسال مقاله
6 آبان 1402
تاریخ برگزاری

14 و 15 آذرماه 1402

درباره کنفرانس

پژوهشگاه نیرو مفتخر به میزبانی سیزدهمین دوره کنفرانس شبکه‌های هوشمند انرژی (SGC 2023) با همکاری انجمن شبکه‌های هوشمند ایران (ISOSG) می باشد. این کنفرانس در تاریخ 14 - 15 آذر 1402 در شهر تهران برگزار خواهد شد.

کنفرانس شبکه‌های هوشمند انرژی بر آن است تا ضمن گسترش دانش فنی مربوط به شبکه‌های هوشمند انرژی، محیطی پویا برای تبادل نظر علمی و فنی پژوهشگران و نیز ارائه آخرین یافته های پژوهشی و همچنین تشویق مشارکت محققان بوجود آورد. برگزارکنندگان کنفرانس در تلاش هستند با برگزاری سخنرانی‌های کلیدی، ارائه مقالات در نشست‌های علمی- تخصصی، برگزاری کارگاه‌ها و میزگردهای علمی، علاقمندان را با آخرین دستاوردهای دانش فنی در این زمینه آشنا سازند.

کمیته برگزاری کنفرانس از کلیه پژوهشگران، صاحب نظران، متخصصان و علاقمندان در زمینه‌های شبکه‌های هوشمند انرژی دعوت می‌نماید مقالات خود را که حاوی آخرین یافته‌های علمی در زمینه‌های موضوعی کنفرانس هستند، از طریق سامانه اینترنتی مربوطه، به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند.

همزمان با برگزاری کنفرانس، کارگاه های آموزشی، نمایشگاه‌ جانبی، مسابقات پایان نامه برتر و بازار برق و همچنین رویداد فناورانه "ایده‌های فناورانه در حوزه شبکه‌های هوشمند انرژی" نیز با حضور صاحب نظران دانشگاهی و صنعتی و سازمان‌های مرتبط برگزار خواهد شد.

 

 

پوستر کنفرانس
الکترونیک افزار آزما

روز شمار کنفرانس شبکه هوشمند انرژی
تا روز برگزاری کنفرانس : پایان یافتتا پایان ثبت نام در کنفرانس: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


استعلام مقاله
جهت استعلام از آخرین وضعیت مقاله خود، کد رهگیری مقاله را در کادر زیر وارد نمایید.


 


تماس با ما
تلفن ثابت

02188364597

نمابر

شماره ثابت: 02188364597

تلفن همراه: 09919943251

ایمیل

sgc2023@nri.ac.ir

آدرس

 تهران، شهرک قدس، انتهای بلوار شهید دادمان، پژوهشگاه نیرو، ساختمان چمران، طبقه چهارم، دبیرخانه سیزدهمین کنفرانس شبکه هوشمند انرژی 

پژوهشگاه نیرو